W kuchni życie nabiera smaku

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną rolę w naszym życiu pełni kuchnia. Można śmiało powiedzieć, że „tutaj życie nabiera smaku”. Gdy zlecacie Państwo zaprojektowania i realizacji kuchnię na wymiar, nasze Studio Kuchnie Kocur bierze pod uwagę wszystkie Państwa wymagania i potrzeby. Są one dla nas źródłem inspiracji. Do potrzeb optymalnie dostosowujemy ostateczną wizualizację projektu a później realizację w domu Klienta.

Naszą mocną stroną są też wysokiej jakości materiały, jakie stosujemy. Tutaj propozycji i rozwiązań w sumie jest wiele.

W kuchni ważne są nie tylko dobre wrażenia estetyczne, ale ergonomia pracy, zwykła codzienna wygoda i funkcjonalność, które zresztą trudno przecenić.

Idealna kuchnia to miejsce, gdzie czujemy się swobodnie i przyjemnie. Aby uzyskać takie samopoczucie, zwracamy uwagę na wyposażenie i sposób jego wkomponowania. To ono decyduje o ostatecznym komforcie użytkowania kuchni.

Wyposażeniem kuchni mogą być: obrotowe półki, carga duże lub małe, samodomykające się zawiasy i szuflady, ociekarki do naczyń, kosze relingowe, organizery do elastycznego zagospodarowania szuflady według własnych potrzeb.

Kuchnie Kocur bazuje na komponentach najlepszych na rynku światowym firm produkujących akcesoria do produkcji mebli. Okucia i prowadnice renomowanych firm zapewniają ich długowieczne użytkowanie.

Ponadto w ofercie posiadamy duży wybór uchwytów, blatów oraz innych akcesoriów meblowych. Stosujemy także szkło i aluminium – co w kuchniach nowoczesnych może być świetną modyfikacją bardziej tradycyjnie używanych laminatów i płyt lakierowanych.